program wyjazdowy 7 DNI

Intenso Italia

To coś zupełnie
innego niż kurs w szkole językowej.

To prawdziwe życie po włosku.

Towarzyszący Ci trener nada tempa i uporządkuje zdobywaną wiedzę.

Ukończenie programu to jak wiele miesiący nauki w tradycyjny sposób.

Jedyny na rynku tak intensywny program językowy dla osób chcących wejść na zupełnie inny poziom znajomości języka włoskiego. Praktyka, praktyka, jeszcze raz praktyka pod okiem trenera językowego dwujęzycznego oraz native speakerów. Wyjedziesz z sercem pełnym emocji, swobodą językową, zabierając w rękach sporo miłych włoskich upominków.

DLA KOGO

Dla osób posiadających podstawową znajomość języka włoskiego i chcących wejść na zupełnie inny poziom

Dla tych, którzy chcą nabrać sprawności w komunikacji i rozumieniu pod okiem trenera językowego (dwujęzycznego) oraz native speakerów

CEL PROGRAMU

Osiągnięcie nowego poziomu językowego i Twój rozwój językowy. Dzięki szeregowi aktywności, wykorzystasz i utrwalisz także cały zakres materiału poznany w czasie naszych szkoleń online Pratico. Nasz cel to Twoje zadowolenie. Towarzyszący Ci trener nada tempa i uporządkuje regularnie zdobywaną wiedzę.

OPIS PROGRAMU

Pod okiem trenera dwujęzycznego i opieką native speakerów odbędziesz szereg aktywności językowych, dzięki którym nauczysz się swobodnie komunikować. Oprócz zajęć językowych, weźmiesz czynny udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych we włoskiej rodzinie, zasiądziesz przy włoskim stole, odwiedzisz najstarszą na Sycylii sławną fabrykę czekolady. Trener językowy zabierze Cię także na codzienne degustacje lokalnych specjałów. W końcu udasz się na ciekawą wycieczkę po miastach – perłach baroku sycylijskiego, w towarzystwie 2 trenerów, którzy zadbają o autentyczną włoską interakcję. Z pełną dbałością o Twój ciągły rozwój. Ty będziesz w centrum uwagi, stając się najważniejszym aktorem wydarzeń.

Plan codziennych aktywności con forza ed energia:

8.00 – 9.00 Śniadanie: język włoski naturalnie z samego rana

9.30 – 12.30 Zajęcia językowe z trenerami językowymi dotyczące tematyki dnia

13.00 – Obiad (1h) i sjesta

15.3019.30 Czas na unikatowe intensywne włoskie spotkanie i analiza zdobytych umiejętności pod okiem trenera językowego

19.30 – Kolacja (1h)

RAZEM: 53h intensywnych praktycznych zajęć języka włoskiego w 7 dni

Więcej…

Kurs włoskiego we Włoszech

Włochy to malowniczy i niezwykle piękny kraj, który od lat przyciąga wielu turystów. Dodatkowo język włoski ciekawi i inspiruje wiele osób, które od lat pragną porozumiewać się za jego pomocą. Doskonałą okazją może być nauka włoskiego we Włoszech. To szansa na zdobycie umiejętności językowych oraz poznanie historii tego wspaniałego kraju. Co ważne, kurs włoskiego we Włoszech pozwala na wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce. Jako że na wycieczce język włoski towarzyszy na co dzień, można osłuchać się ze słownictwem i wymową. Pozwoli to dużo lepiej i szybciej poznać tajniki języka i przyswoić wiedzę. Warto wiedzieć, że język włoski używany jest przez około 60 milionów ludzi na całym świecie, dlatego kurs włoskiego jest doskonałą inwestycją w swój własny rozwój. Jednocześnie można delektować się pięknymi widokami, jedzeniem i atmosferą, jaka panuje w tym wspaniałym kraju. Nauka języka za granicą może być naprawdę skuteczna, o czym na co dzień przekonują się nasi kursanci!

Nauka włoskiego we Włoszech – dlaczego warto?

Kurs włoskiego we Włoszech to coś, co od lat przyciąga osoby, które chcą nauczyć się mówić w tym pięknym języku. To doskonała okazja na połączenie wakacji z nauką – dużo skuteczniejszą niż w przypadku uczestnictwa w standardowych kursach. Po lekcjach można zwiedzać, wypoczywać i poznawać nowe zakątki oraz kuchnię włoską, która od lat inspiruje wiele osób. Gwarantujemy, że w naszej szkole nauka przebiega w przyjaznej i miłej atmosferze, dzięki czemu wszyscy mogą czuć się w pełni komfortowo. Posiadamy ogromne doświadczenie, dlatego można mieć pewność, że kurs będzie obfitował w dawkę potężnej wiedzy. W naszych kursach zaplanowanych jest szereg fantastycznych aktywności językowych, dzięki którym każdy z naszych uczestników posiądzie wiedzę związaną ze swobodnym komunikowaniem się. Nauka włoskiego we Włoszech to doskonały sposób na przyswojenie wiedzy, dlatego decyduje się na nią coraz więcej osób. Zapraszamy na nasze kursy włoskiego we Włoszech!

Sprawdź także: Nauka włoskiego od podstaw | Wakacyjny kurs języka włoskiego