Custom Excerpt

Od czego zacząć naukę języka włoskiego?

Od czego zacząć naukę języka włoskiego?

Nauka języków obcych jest nie tylko przydatna w wielu sytuacjach, np. w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych czy prywatnych podróży, ale także pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Udowodniono, że nauka choćby jednego języka obcego i porozumiewanie się w nim ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Co ważne, języki obce podnoszą sprawność umysłu i oddalają widmo wielu schorzeń, np. Alzheimera. 

Włochy to popularny kierunek wakacyjny. Nie ma co się więc dziwić, że jeśli ktoś raz zasmakuje słynnego dolce vita, wraca po więcej. Jeśli więc jesteś fanem tego południowego kraju, warto pomyśleć o nauczeniu się języka włoskiego. Nauka języka włoskiego dla początkujących może być prawdziwą przyjemnością, jeśli wybierzesz nasz kurs.

Pratico 5

zajęcia przygotowawcze online 5h

Nauka języka włoskiego dla początkujących – jak zacząć?

Jak przygotować się na pierwsze zajęcia z języka włoskiego? Dobrze jest osłuchać się z językiem. Możesz np. słuchać włoskiej muzyki, obejrzeć włoski film z polskimi napisami. Zrób sobie mini test. Sprawdź, czy znasz popularne włoskie słowa, które weszły do polskiej kultury. Język włoski jest bardzo ekspresyjny – gesty Włochów mają konkretne znaczenie. Dowiedz się jakie, a na pewno skorzystasz z nich w niejednej sytuacji!

Nauka języka włoskiego od podstaw w Interaktywnej Pracowni Językowej Insula

Są ludzie, którzy z góry zakładają, że chcą uczyć się sami i wiedzą, że mogą samodzielnie nauczyć się języka. Inni od razu wiedzą, że potrzebują nauczyciela lub wsparcia całej grupy. Jeśli Ty również, trafiłeś do dobrego miejsca. Nauka języka włoskiego od podstaw to coś, w czym się specjalizujemy. W naszej pracowni językowej gwarantujemy Ci indywidualne podejście w trakcie nauczania, dobierzemy też poziom do Twoich umiejętności. Na zajęciach spotkasz się z dwujęzycznym lektorem, a także native speakerem, dzięki któremu osłuchasz się z językiem. Nauka języka włoskiego od podstawy to nie tylko zapamiętywanie i rozwiązywanie zadań gramatycznych. Na naszych zajęciach zanurzysz się również we wspaniałej włoskiej kulturze, a także poznasz przepyszną kuchnię włoską. Wszystko to połączone z prawdziwym profesjonalizmem, który zapewniają nasi lektorzy i nauczyciele.

Sprawdź także: Nauka włoskiego od podstaw | Kurs włoskiego we Włoszech | Wakacyjny kurs języka włoskiego