zajęcia przygotowawcze online 5h

Pratico 5

DLACZEGO WARTO

 • Ugruntujesz swoją znajomość języka, by komunikować się swobodnie i wejść pewnym krokiem we włoską codzienność
 • Trener językowy wprowadzi Cię na nowy poziom Twojego rozwoju językowego, byś pozbył się wszelkich barier komunikacyjnych w przyjemnej atmosferze
 • Poczujesz satysfakcję i radość z szybkich efektów nauki
 • Poznasz nasz zespół, by móc podjąć decyzję o skorzystaniu z wyjazdu językowego Primo Italia lub Intenso Italia

DLA KOGO

Dla osób początkujących oraz znających podstawy języka włoskiego i chcących pozbyć się wszelkich barier komunikacyjnych i nauczyć, jak rozmawiać w praktycznych sytuacjach życia codziennego oraz poszerzyć słownictwo i poprawność gramatyczną komunikacji

CEL PROGRAMU

Realizując indywidualny plan nauki, gruntownie powtórzysz i utrwalisz kluczowe praktyczne włoskie słownictwo oraz niezbędne w komunikacji aspekty gramatyczne. Program wprowadzi i przygotuje Cię także do programu szkoleniowego Primo Italia lub Intenso Italia we Włoszech.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

OPIS PROGRAMU

Powtórzysz i utrwalisz niezbędne słownictwo z tematyki życia codziennego

 • jak poradzić sobie w mieście
 • jak bez skrępowania porozumieć się w restauracji i kawiarni
 • jak poradzić sobie w sklepach i punktach usługowych
 • jak nawiązywać relacje po włosku
 • jak zachować się w hotelu i na lotnisku

Usystematyzujesz wiedzę z gramatyki praktycznej:

 • jak wyrazić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość
 • to co ważne, by mówić poprawnie

To niezwykle intensywne treningi językowe przed wyjazdem na kurs Primo lub Intenso Italia, dzięki którym poczujesz się przygotowanym na swobodne wejście we włoskie towarzystwo.

Indywidualne lekcje on-line prowadzone 1:1 w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 19, sobota: 8-14

Wakacyjny kurs języka włoskiego – nastaw się na szybkie efekty!

Jesteś w stanie wygospodarować trochę czasu podczas najgorętszych miesięcy w roku? W takim razie zdecyduj się na włoski kurs wakacyjny, który w zgrabny sposób wprowadzi Cię w tajniki tego języka. Jeśli tylko maksymalnie skupisz się na nauce, formuła, jaką Ci zaoferujemy, sprawi, że szybko opanujesz podstawy i zdobędziesz możliwość sprawnej komunikacji w obcym języku. Właściwie przygotowane zajęcia rozbudzą Twoją wyobraźnię, pobudzą do działania i zmotywują do regularnego powtarzania materiału.

Nasz wakacyjny kurs języka włoskiego to świetne rozwiązanie, jeśli właśnie zaczynasz swoją przygodę z tym językiem. Jeśli nigdy nie miałeś talentu do nauki języków, także nie musisz się obawiać – zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta, więc na pewno dostosujemy przekaz specjalnie do Twoich potrzeb. Wspólnie zadbamy o to, by w Twoim przypadku nastąpiły szybkie postępy i płynne przejście z tematu na temat. Możesz być pewny, że po naszym wakacyjnym kursie bez trudu porozumiesz się w trakcie podróży do Włoch i zamiast nerwowego przeszukiwania słownika, poświęcisz swój czas na zwiedzanie oraz relaks.

Włoski kurs wakacyjny – skorzystaj z najlepszej dostępnej oferty!

Wiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest choć podstawowa znajomość języków. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kurs, który będzie idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nie przejmuj się, jeśli nigdy dotąd nie miałeś styczności z włoskim – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byś ani przez chwilę nie poczuł się zagubiony. Aby przeprowadzić nasz włoski kurs wakacyjny, zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy doskonale znają się na skutecznym przekazywaniu wiedzy. Doświadczony trener skupi się na Tobie i zaplanuje naukę w taki sposób, by było Ci jak najwygodniej. Jednocześnie postawi na wysoką efektywność, byś nie musiał martwić się ewentualnymi potknięciami czy większymi niepowodzeniami. Bez obaw – z nami szybko osiągniesz cel i zaczniesz płynnie mówić po włosku, nie mając problemów ze zrozumieniem usłyszanych słów.

Sprawdź także: Nauka włoskiego od podstaw | Kurs włoskiego we Włoszech

FAQ

Czy warto zapisać się na wakacyjny kurs języka włoskiego?

Wakacje są idealnym czasem na rozpoczęcie nauki nowego języka lub szlifowanie tego, którego podstawy się już zna. Korzystanie z dłuższych dni i większej ilości energii pozwoli na szybsze przyswojenie języka. Nauka języka włoskiego to czysta przyjemność, a jego poziom trudności nie jest wysoki, dlatego podstawy uczniowie przyswajają bardzo szybko.

Czy język włoski jest bardzo trudny?

Nauczenie się języka włoskiego, tak jak każdego innego, wymaga czasu, zaangażowania i skupienia. Jednak jest to język stosunkowo łatwy i bez większego wysiłku można poznać jego podstawy już podczas włoskiego kursu wakacyjnego. Uczniowie, którzy poświęcą nauce więcej czasu mogą po wakacjach swobodnie porozumiewać się w języku włoskim.

Dla kogo jest wakacyjny kurs języka włoskiego?

Nasz wakacyjny kurs został zaprojektowany dla osób początkujących i takich, które znają już podstawy języka, a ich celem jest pozbycie się barier komunikacyjnych i podszkolenie umiejętności. Jeśli znasz już podstawowe zwroty i konstrukcje gramatyczne, to włoski kurs wakacyjny utrwali Twoje umiejętności i pozwoli na swobodną komunikację. Dzięki niemu przygotujesz się do wzięcia udziału w szkoleniach wyższego stopnia.

Kto będzie prowadził kurs językowy podczas włoskiego kursu wakacyjnego?

Wakacyjną nauką języka włoskiego zajmują się certyfikowani trenerzy językowi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencjom wprowadzą Cię we włoską codzienność i czar tego pięknego języka. Zajęcia są dostosowane do poziomu słuchaczy, a atmosfera na nich panująca jest bardzo przyjazna. Dbamy o komfort każdego uczestnika kursu.

Jaki jest kolejny krok po ukończeniu wakacyjnego kursu języka włoskiego?

Podczas kursu poznasz nasz zespół i nauczysz się podstaw języka włoskiego, który umożliwi swobodną komunikację. Po kursie możesz podjąć decyzję o tym, czy będziesz chciał wziąć udział w wyjeździe Primo Italia lub Intenso Italia, czyli kursu szkoleniowego we Włoszech.

Czy na włoskim kursie wakacyjnym nauczę się rozmawiać po włosku?

Oczywiście. Właśnie taki jest cel i plan naszego programu szkoleniowego. Dzięki intensywnemu kursowi będziesz mógł rozmawiać po włosku, nie martwiąc się o braki w słownictwie lub gramatyce.

Jestem początkujący - z jakiego kursu języka włoskiego skorzystać?

Każda z opcji zapewnia intensywną naukę języka, możliwość zwiedzania oraz obcowania z kulturą włoską. Możesz wybrać również wariant online nauki włoskiego od podstaw. Wakacyjny kurs języka włoskiego Pratico 5 przeznaczony jest dla osób, które chcą ugruntować zdobyte już wcześniej umiejętności lub wręcz nauczyć się od podstaw języka włoskiego. Jest to idealna opcja przed podjęciem decyzji o kolejnym kroku, jakim jest udział w kursie wyjazdowym – niezwykle efektywnym rozwiązaniu dla osób uczących się języka obcego. Włoski kurs wakacyjny Pratico 5 to wstęp do kursu wyjazdowego. Jeżeli jesteś pracodawcą, z naszą szkołą możesz zorganizować efektywny wyjazd szkoleniowy dla swoich pracowników. Połączysz przyjemne z pożytecznym. W czasie wakacyjnego kursu języka włoskiego zdobędziesz nowe umiejętności językowe lub nauczysz się języka włoskiego od podstaw. To wszystko bez wychodzenia z domu. Odbędziesz 5 godzinnych indywidualnych spotkań online, które ugruntują Twoją wiedzę.